O Modulux

Modulux to firma zajmująca się tworzeniem domów modułowych z pasją do innowacji. Nasza wiedza i kompetencje, zdobyte przez lata praktyki, pozwalają nam dostarczać inwestorom nie tylko wysokiej jakości konstrukcje, ale także kompleksowe rozwiązania inwestycyjne, które przynoszą wartość i zwrot z inwestycji.

Prefabrykacja i indywidualne podejście. Te dwie cechy z pewnością wyróżniają nas na rynku. Zdecydowaliśmy się rozpocząć własną działalność po wielu doświadczeniach z konkurencyjnymi technologiami. Zrozumieliśmy, że żadna technologia nie jest uniwersalna, dlatego domy prefabrykowane Modulux wykonywane są w trzech głównych rodzajach technologii: paneli SIP, gotowych modułów szkieletowych oraz prefabrykowanych szkieletowych elementów ściennych. Wariacji i zmiennych ww. technologii jest naprawdę sporo. Budujemy domy całoroczne, rekreacyjne, energooszczędne, pasywne, mobilne, otwarte dyfuzyjnie itp. 

Nie jesteśmy producentem technologii wciskającym potencjalnemu klientowi ich produkt i wykonanie. Doświadczony zespół Modulux zawsze dobiera technologię pod kątem projektu, klienta, budżetu i potrzeb przedstawiając argumenty na korzyść danych rozwiązań. Dzięki temu każdy projekt Modulux realizowany jest przy maksymalizacji zalet technologicznych i jakościowych. Nasze domy wykorzystują technologię inteligentnego sterowania domem SmartHome. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspierać Twoją inwestycję, zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszymi materiałami marketingowymi.

Zespół Modulux

fotografia założyciela Daniela
Daniel Madej

Zarząd

Główny pomysłodawca i budowlany mentor zespołu Modulux. Nie ma obiektu budowlanego, którego wykonania by się nie podjął, w czym pomaga mu ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży. Ekspert w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań budowlanych, który swoją wiedzę zdobywał na wielu europejskich rynkach.

fotografia założyciela Modulux
Filip strómiłło

Zarząd

Człowiek organizacja i główny koordynator zespołu Modulux. Odpowiedzialny za wszelkie kwestie organizacyjno-prawne przy naszych realizacjach. Swoje doświadczenie inżynieryjne wykorzystuje do wdrażania nowych, energooszczędnych rozwiązań w domach produkcji Modulux.
Anna Raróg

Kierownik działu administracji

Tomasz Gajewski

Specjalista ds. projektów

historia Modulux

1999
rok
Zaczynamy!
Stawiamy nasze pierwsze kroki w branży budowlanej
2007
rok
Realizacja – DM Construction

Rozpoczyna swoją działalność pierwsza, prosperująca prężnie do dziś, firma wykonawcza DM Construction, mająca na swoim koncie dziesiątki realizacji w różnych sektorach

2015
rok
Wdrażamy technologię SIP
Realizujemy pierwsze domy energooszczędne i zaczynamy stosować panele SIP - Structural Insulated Panels
2017
rok
Produkcja – Modulux w Holandii

Powstaje pierwsza firma produkująca domy prefabrykowane w Holandii

2020
rok
Wracamy do Polski

W pełni przenosimy działalność produkcyjną do Polski. Łączymy również działalność produkcyjną i wykonawczą

Skontaktuj się z nami, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości!