O Modulux

Modulux to firma zajmująca się tworzeniem domów modułowych z pasją do innowacji. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam oferować szeroką gamę wysokiej jakości konstrukcji prefabrykowanych. Współpracujemy z naszymi klientami, aby stworzyć dla nich idealny dom w ramach ich parametrów oraz budżetu.
Prefabrykacja i indywidualne podejście. Te dwie cechy z pewnością wyróżniają nas na rynku. Zdecydowaliśmy się rozpocząć własną działalność po wielu doświadczeniach z konkurencyjnymi technologiami. Zrozumieliśmy, że żadna technologia nie jest uniwersalna, dlatego domy prefabrykowane Modulux wykonywane są w trzech głównych rodzajach technologii: paneli SIP, gotowych modułów szkieletowych oraz prefabrykowanych szkieletowych elementów ściennych. Wariacji i zmiennych ww. technologii jest naprawdę sporo. Budujemy domy całoroczne, rekreacyjne, energooszczędne, pasywne, mobilne, otwarte dyfuzyjnie itp.
Nie jesteśmy producentem technologii wciskającym potencjalnemu klientowi ich produkt i wykonanie. Doświadczony zespół Modulux zawsze dobiera technologię pod kątem projektu, klienta, budżetu i potrzeb przedstawiając argumenty na korzyść danych rozwiązań. Dzięki temu każdy projekt Modulux realizowany jest przy maksymalizacji zalet technologicznych i jakościowych. Nasze domy wykorzystują technologię inteligentnego sterowania domem SmartHome. Jeżeli chcą Państwo poznać przewagi konkurencyjne konkretnych technologii zapraszamy do kontaktu lub naszych materiałów marketingowych.

Zespół Modulux

fotografia założyciela Daniela
Daniel Madej

Zarząd

Główny pomysłodawca i budowlany mentor zespołu Modulux. Nie ma obiektu budowlanego, którego wykonania by się nie podjął, w czym pomaga mu ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży. Ekspert w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań budowlanych, który swoją wiedzę zdobywał na wielu europejskich rynkach.

fotografia założyciela Modulux
Filip strómiłło

Zarząd

Człowiek organizacja i główny koordynator zespołu Modulux. Odpowiedzialny za wszelkie kwestie organizacyjno-prawne przy naszych realizacjach. Swoje doświadczenie inżynieryjne wykorzystuje do wdrażania nowych, energooszczędnych rozwiązań w domach produkcji Modulux.
Anna Raróg

Kierownik działu administarcji

Tomasz Gajewski

Specjalista ds. projektów

historia Modulux

1999
rok
Zaczynamy!
Stawiamy nasze pierwsze kroki w branży budowlanej
2007
rok
Realizacja – DM Construction

Rozpoczyna swoją działalność pierwsza, prosperująca prężnie do dziś, firma wykonawcza DM Construction, mająca na swoim koncie dziesiątki realizacji w różnych sektorach

2015
rok
Wdrażamy technologię SIP
Realizujemy pierwsze domy energooszczędne i zaczynamy stosować panele SIP - Structural Insulated Panels
2017
rok
Produkcja – Modulux w Holandii

Powstaje pierwsza firma produkująca domy prefabrykowane w Holandii

2020
rok
Wracamy do Polski

W pełni przenosimy działalność produkcyjną do Polski. Łączymy również działalność produkcyjną i wykonawczą

Skontaktuj się z nami, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości!